Producenci

Naturalne kosmetyki do ciała

Dzięki dobroczynnym składnikom, które występują w naturze, ekologiczne żele pod prysznic i balsamy pomogą właściwie odżywić Twoją skórę i nadadzą jej zdrowego wyglądu. Nie zawierają żadnych sztucznych lub szkodliwych substancji, które dają niejednokrotnie jedynie chwilowe efekty.

Sól Epsom 1kg Batom Sól Epsom 1kg Batom
Producent: Batom
Cena: 20,21 zł
szt.
zobacz więcej
Sól karnalitowa 1 kg Batom Sól karnalitowa 1 kg Batom
Producent: Batom
Cena: 29,16 zł
szt.
zobacz więcej
Balsam z sadła gęsi 200ml Desmal Balsam z sadła gęsi 200ml Desmal
Producent: Desmal
Cena: 33,00 zł
szt.
zobacz więcej

Coraz więcej osób troszczy się o to, by dostarczać organizmowi jedynie  pełnowartościowych produktów, nie zawierających zbędnych, a niekiedy szkodliwych, składników chemicznych. Podobna zasada powinna dotyczyć również kosmetyków. To, co nakładamy na własne ciało ma bowiem nie tylko wpływ na nasz wygląd, lecz oddziałuje także na zdrowie całego organizmu. Jeśli zrobimy to nieumiejętnie, rezultaty, jakie zaobserwujemy, mogą być odwrotne od oczekiwanych.  Zdarzyć się tak może zwłaszcza wtedy, gdy w składzie kosmetyku wystąpią sztuczne, podrażniające skórę substancje.  Ważne zatem, by wybierać preparaty o naturalnym, przyjaznym dla skóry składzie, które pozwolą zadbać o wygląd w bezpieczny dla zdrowia sposób. Oczekiwaniom takim wychodzą naprzeciw ekologiczne kosmetyki do ciała.  Zawierają one dobroczynne, występujące w naturze składniki. Dzięki temu doskonale odżywiają skórę, pozostawiając ją gładką, promienną i zadbaną.  Wybierając naturalne balsamy, szampony lub żele pod prysznic, mamy pewność, iż stosujemy produkt najwyższej jakości, idealnie współgrający z potrzebami naszego organizmu.  Co więcej, naturalne kosmetyki do ciała są dostępne w niezwykle szerokiej gamie, co pozwala wybrać spośród nich produkt idealnie odpowiadający naszym oczekiwaniom.

Warto zaznaczyć, iż stosowanie ekologicznych kosmetyków wpływa pozytywnie nie tylko na ciało, lecz również jest dobre dla środowiska.  Do ich produkcji stosowane są bowiem jedynie obecne w przyrodzie komponenty, których pozyskiwanie oraz obróbka stanowią przykład nowoczesnego odczytania tradycyjnych receptur. Dzięki temu, naturalne kosmetyki do ciała mają działanie skuteczne, lecz łagodne. Nie powodują także podrażnień ani nie alergizują. Daje im to znaczącą przewagę nad sztucznymi, pełnymi "chemii" preparatami, których agresywny wpływ na organizm przynosi tylko chwilowe efekty, a w istocie pogarsza stan skóry, zamiast go poprawiać. Brak sztucznych substancji oraz użycie składników znanych z właściwości prozdrowotnych, to, w przypadku ekologicznych kosmetyków do ciała, recepta na piękno, zdrowie i życie w zgodzie z naturą. 

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

583-552-536 Facebook Instagram

    • Zakręcony Słoik
    • Twoja opinia jest dla nas ważna

    • Facebook Instagram 583-552-536
    • Zapisz się do newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl