Producenci

Warzywa i owoce ekologiczne

Ważne jest, by wybierać warzywa i owoce ekologiczne, czyli z upraw, gdzie nie stosuje się nawozów sztucznych. Korzysta się natomiast z prawidłowego płodozmianu, naturalnych nawozów, a uprawy odbywają się na niewielkich poletkach zamiast na wielohektarowych plantacjach.

Banany świeże ok. 500g Bio Planet Banany świeże ok. 500g Bio Planet
Producent: Bio Planet
Cena: 13,36 zł
zobacz więcej
Borowik suszony BIO 20g Runoland Borowik suszony BIO 20g Runoland
Producent: Runoland
Cena: 9,52 zł
zobacz więcej
Brokuły świeże BIO ok. 0,5kg Bio Planet Brokuły świeże BIO ok. 0,5kg Bio Planet
Producent: Bio Planet
Cena: 10,00 zł
zobacz więcej
Burak kiszony na carpaccio BIO 450g Sątyrz Burak kiszony na carpaccio BIO 450g Sątyrz
Producent: Sątyrz
Cena: 13,86 zł
zobacz więcej
Cukinia świeża BIO ok. 0,6kg Bio Planet Cukinia świeża BIO ok. 0,6kg Bio Planet
Producent: Bio Planet
Cena: 18,51 zł
zobacz więcej

Warzywa i owoce to najcenniejsze dary natury, bogactwo wielu niezbędnych witamin i składników odżywczych. Ważne jest, by wybierać warzywa i owoce ekologiczne, czyli z upraw, gdzie nie stosuje się nawozów sztucznych. Korzysta się natomiast z prawidłowego płodozmianu, naturalnych nawozów, a uprawy odbywają się na niewielkich poletkach zamiast na wielohektarowych plantacjach. Przewaga korzyści z jedzenia eko warzyw i owoców jest ogromna.

Na pewno ogromna liczba osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele owoców i warzyw nie ekologicznych, które to jemy każdego dnia i to w sporej ilości, jest skażonych pestycydami, których nie jest w stanie usunąć nawet mycie czy obranie.

Tak duża ilość spożywanych wraz z warzywami i owocami nie ekologicznymi pestycydów może spowodować na przykład problemy z zajściem w ciążę i utrzymaniem jej u kobiet oraz problemy z płodnością u mężczyzn. Jest to tylko jeden z wielu powodów, dla których musimy unikać produktów skażonych pestycydami. Wybierajmy świadomie ekologiczną żywność, w szczególności produkty surowe takie jak warzywa i owoce.

Wszystkie warzywa i owoce ekologiczne pochodzą najczęściej z małych, rodzinnych i wyłącznie certyfikowanych gospodarstw ekologicznych, najczęściej lokalnych w Polsce. Każdy z rolników ekologicznych warzyw i owoców posiada aktualny certyfikat, który daje mu prawo do umieszczania logo żywności ekologicznej na swoich płodach rolnych.

Gdzie kupić ekologiczne warzywa i owoce? Na szczęście liczba miejsc, gdzie można kupić ekologiczne warzywa i owoce rośnie, a my proponujemy zakup eko warzyw online.  Dużą zaletą tego sklepu internetowego jest bardzo duży wybór nie tylko świeżych warzyw, owoców i ziół, ale też takich produktów jak miód, pyłek pszczeli czy masła orzechów, u nas są to certyfikowane ekologiczne produkty. Kupując warzywa ekologiczne w naszym sklepie internetowym mają Państwo gwarancję najlepszej jakości produktów, w dobrej cenie przy niewychodzeniu z domu. Ekowarzywniak z dostawą do domu komfortowo i na czas, kiedy tylko potrzebujecie!

Produkty z tej kategorii, posiadające cechę "Tylko do odbioru os." (w opisie produktu), mogą być zakupione tylko do odbioru osobistego w naszym sklepie, przy ul. Gen. St. Karpińskiego 2/3 w Gdyni Obłużu. Jest to spowodowane ich charakterystyką i koniecznością właściwego przechowywania.
Ze względu na ekologiczny sposób uprawy warzyw, dostępność zależy od naturalnego czasu dojrzewania poszczególnych warzyw.

Dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do zakupów.

 

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

583-552-536 Facebook Instagram

    • Zakręcony Słoik
    • Twoja opinia jest dla nas ważna

    • Facebook Instagram 583-552-536
    • Zapisz się do newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl