Probiotyk Sport 500ml Joy Day

Dostępność: brak produktu
Cena: 75,01 zł 75.01
ilość szt.
Zyskujesz 75 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Oceń mnie! Ocena: 0
Producent: Joy Day
EAN: 5901549746204

Opis produktu

Probiotyk Sport 500ml Joy Day
suplement diety

Probiotyk JOY DAY Sport, to preparat przeznaczony dla osób:
uprawiających intensywnie sport, ale również dla wszystkich tych, którzy doświadczają nadmiernego wysiłku fizycznego i psychicznego i potrzebują przy tym wzmocnić swoją odporność organizmu. Z uwagi na specyficzny skład zalecany w terapiach probiotycznych, przy:
* stanie dysbiozy organizmu i nieszczelności jelit
* chorobach układu pokarmowego
* chorobach autoimmunologicznych
* terapiach antybiotykowych
* chemioterapii i radioterapii
* zaburzeniach spowodowanych intensywnym treningiem
* silnej alergii lub/i nietolerancji pokarmowej

PROBIOTYK SPORT to preparat probiotyczny w formie płynnej uzyskiwany w procesie fermentacji probiotycznej flory bakteryjnej.
Suplement diety, przeznaczony dla sportowców w trakcie terapii probiotycznej, mającej na celu odbudowanie prozdrowotnego składu mikrobiomu sprzyjającemu utrzymaniu wysokiej formy oraz zdrowia.
PROBIOTYK SPORT wykazuje silne działanie aktywujące system obronny organizmu w przypadku zaburzeń spowodowanych intensywnym treningiem, wzmożonym wysiłkiem, złym odżywianiem, zakażeniami układu pokarmowego, stanem dysbiozy jelit, przewlekłymi chorobami autoimmunologicznymi, systematycznym stosowaniem silnych antybiotyków i leków niesteroidowych.
PROBIOTYK SPORT jest w pełni bezpiecznym produktem, zalecanym w przypadku alergii lub/i nietolerancji na GLUTEN, KAZEINĘ lub LAKTOZĘ.
PROBIOTYK SPORT charakteryzuje się m.in.: wysokim potencjałem witalności biologicznej i gotowością, znajdujących się w nim szczepów bakterii, do natychmiastowego zasiedlania całej przestrzeni jelit, znaczną zdolnością adhezji do ich nabłonka. Jest to ściśle związane z faktem zawarcia w preparacie swoistego konsorcjum szczepów bakterii probiotycznych, które poddane długotrwałemu procesowi fermentacji (hodowli) aktywują swą naturalną witalność, właściwości symbiotyczne i synergiczne oraz zdolność do przetrwania w stresowym środowisku przestrzeni żołądka i początkowego odcinka jelita cienkiego. W tym samym czasie produkują one bioaktywne, prozdrowotne metabolity, w tym: związki antyseptyczne, kwasy organiczne, mikroelementy, witaminy oraz antyoksydanty, wspierające odbudowę prozdrowotnego składu mikroflory jelitowej człowieka.
Badania przeprowadzone przez Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Katedra Biotechnologii i Mikrobiologii Żywności, raportują, że PROBIOTYK SPORT występujący w postaci płynnej, poddany procesowi trawienia in vitro wykazuje wysoką stabilność ilościową drobnoustrojów zarówno w wariantach bez matrycy żywnościowej, jak i z jej użyciem. Przy czym zastosowanie matrycy żywnościowej skutkuje znacznym wzrostem liczby bakterii rodzaju Lactobacillus i Bifidobacterium, w odniesieniu do składu ilościowego na początku modelu układu trawienie in vitro, osiągając poziom 109 jtk/ml. Wartość ta znacznie przewyższa wyniki uzyskane w analogicznych badaniach komercyjnych PROBIOTYKÓW oferowanych w postaci liofilizowanej.

Skład:
zawiera żywe i aktywne szczepy bakterii probiotycznych* oraz ich metabolity, w tym: witaminy, minerały, kwasy organiczne, enzymy, antyoksydanty oraz związki antyseptyczne.

*min.6*107 jtk/ml w tym:

Lactobacillus rhamnosus GG ATCC53103
Lactobacillus rhamnosus LR 06
Lactobacillus acidophilus LA 02
Lactobacillus reuteri LRE 02
Lactobacillus plantarum LP09
Lactobacillus pentosus LPS 01
Lactobacillus casei LC03
Lactobacillus paracasei LPC00
Bifidobacterium breve BR 03
Bifidobacterium animals ssp. lactis BS 01
Bifidobacterium longum BL 03
Bifidobacterium longum W11
Bifidobacterium bifidum BB01
Streptococcus thermophilus FP4

Sposób dawkowania:
Dorośli: 10-15 ml (2-3 łyżeczki) 3 razy dziennie rozcieńczone z ok. 100 ml wody lub z innym chłodnym napojem.
Dzieci powyżej 3-go roku życia: 5 ml (1 łyżeczka) 3 razy dziennie rozcieńczone z 50 ml wody lub z innym chłodnym napojem.

Pojemność produktu: 500 ml – ok. 50 porcji

Sposób przechowywania:
Przechowywać w miejscu chłodnym i przyciemnionym (optimum 8-24oC). Nakrętkę dobrze dokręcać. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Sposób użycia:
Przed otwarciem butelki zawartość lekko wstrząsnąć. Po otwarciu spożyć w ciągu 30 dni.

Uwaga producenta:
Mogący powstawać osad na dnie butelki, nalot „białego grzybka” na powierzchni, gazy oraz kwasowość napoju są efektem naturalnym. Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia.

Produkt bezglutenowy.

Certyfikat: BIO

Kraj pochodzenia: Polska

Producent: Living Food Sp. z o.o., ul. Graniczna 15, 66-320 Trzciel

Cechy produktu

Bez laktozy Tak
Art. bezglutenowy Tak

Opinie o produkcie (0)

Submit
Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

583-552-536 Facebook Instagram

    • Zakręcony Słoik
    • Twoja opinia jest dla nas ważna

    • Facebook Instagram 583-552-536
    • Zapisz się do newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl