do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Producenci
Rabat

Jako powitanie po zarejestrowaniu, nowy klient otrzymuje 5% rabat na koszt pierwszego zamówienia, bez względu na jego wartość. Rabaty są sumowane, czyli np. pierwszy zakup powyżej 250 zł. z rejestracją, umożliwia uzyskanie sumarycznego rabatu w wysokości 10%.

Dostawa

Paczkomat: 8,60 zł. - darmowa od 200 zł.

Kurier: 15,00 zł - darmowa od 250 zł.

Wpisy na blogu
Jak jeść tofu? – najciekawsze przepisy tofu

Coraz więcej osób odchodzi od jedzenia mięsa lub ogranicza jego spożycie. Brak białka może nieść za sobą negatywne konsekwencje. Aby ich uniknąć, trzeba szukać zastępczego, roślinnego, źródła białka, które dostarczy cennych aminokwasów. Jednym z podstawowych produktów, po które sięgają wegetarianie, jest tofu. Dlaczego?

Ocet jabłkowy na odchudzanie – czy może być skuteczny?

Każdy marzy o pięknej sylwetce, a co za tym idzie, wciąż poszukuje się nowych metod na odchudzanie. Równocześnie kładzie się nacisk na to, by minimalizować ilość syntetycznych składników w diecie. Szuka się więc inspiracji w naturze, a jednym z produktów, na który zwraca się uwagę, jest ocet jabłkowy.

Jak uprażyć sezam?

Sezam kojarzy się głównie z daniami azjatyckimi, którym nadaje lekko orzechowy aromat. Sezam jest najważniejszym składnikiem pasty tahini, którą dodaje się do popularnej chałwy i humusu. Jednak warto go docenić nie tylko ze względu na walory smakowe. Jego bogaty skład sprawia, że wybierając sezam, wspieramy nasze zdrowie.

Do czego używamy szafranu? Zastosowanie szafranu w kuchni

Szafran jest jedną z tych przypraw, która dzisiaj w wielu kuchniach jest wciąż niedoceniana. Doda jedzeniu specyficznego aromatu, ale nie jest to jedyne, za co się ceni szafran. Był stosowany już przez Greków i Sumerów, i to nie tylko do gotowania. Poza walorami smakowymi zwracali uwagę na liczne właściwości lecznicze. Kiedy i do czego używamy szafranu, żeby czerpać jak najwięcej korzyści?

Chmura tagów

Denver Food, niskie ceny, eko sklep, bio sklep, sklep ekologiczny, internetowy sklep ekologiczny, żywność ekologiczna, zdrowa żywność, produkty bezglutenowe, naturalne kosmetyki, ekologiczne środki czyszczące

Denver Food to firma, która wyspecjalizowała się w produkcji żywności bezglutenowej. Obecnie w portfolio firmy znajdziemy ponad 200 produktów. W czasach, w których również sklepy wielkopowierzchniowe są zainteresowane włączeniem w skład swojej oferty produktów ekologicznych Denver Food kieruje swoją ofertę do sklepów specjalistycznych, tak, aby umożliwić im podjęcie rywalizacji z większymi konkurentami. Produkty Denver Food są tworzone przede wszystkim z myślą o osobach ciepiących na celiakię oraz wszystkich tych, którzy chcą ograniczyć ilość glutenu w swojej diecie. Każdy produkt przed wejściem na rynek jest starannie badany, tak, aby finalny odbiorca mógł być pewien, iż dokonuje rozważnych zakupów, które nie zaszkodzą jego zdrowiu. Sam fakt tego, iż produkt jest bezglutenowy nie musi oznaczać, że jest zdrowy. Jedynie produkty niskoprzetworzone zachowują pełnie wartości odżywczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl