Producenci

Ecomil

Ecomil

Nutriops, pierwsza europejska firma, która wprowadziła na rynek mleko z migdałów zarówno w postaci sproszkowanej, jak i płynnej w opakowaniach Tetra Brik.

Technologia dla zdrowia

            Założona w 1991 roku firma Nutriops postawiła sobie za cel udoskonalenie receptury mleka migdałowego, tradycyjnego napoju Hiszpanów, który zazwyczaj przygotowywany jest poprzez podgrzanie na patelni zmielonych migdałów wymieszanych z wodą. Założyciele Nutriops stworzyli innowacyjny proces pozwalający na suszenie pasty z migdałów w taki sposób, by po dodaniu do niej ciepłej lub zimnej wody, łatwo rozpuszczała się w gotowe mleko migdałowe. Produkt trafił do sklepów z ziołami i zdrową żywnością.

            Piorunujący sukces mleka migdałowego zdefiniował wartości marki EcoMil, która postawiła na produkty ekologiczne, wolne od laktozy, zdrowe i odżywcze. Mleko z migdałów EcoMil stało się alternatywą dla mleka krowiego oraz odpowiedzią na specyficzne wymogi diet wegetariańskich oraz wegańskich.

            Drugim filarem sukcesu Nutriops stał się pionierski produkt, bezpośrednio gotowe do picia mleko migdałowe w opakowaniach Tetra Brik, zapewniających mu długi okres przydatności do spożycia.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

583-552-536 Facebook Instagram

    • Zakręcony Słoik
    • Twoja opinia jest dla nas ważna

    • Facebook Instagram 583-552-536
    • Zapisz się do newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl