Producenci

Urtekram

Krótko o Urtekram International A/S

Urtekram International A/S to największa w Skandynawii hurtownia oferująca żywność z ekologicznych upraw. Siedziba Urtekram International A/S mieści się z w Mariager, malowniczej miejscowości na północy Danii.

            Firma specjalizuje się z dystrybucji mrożonek i żywności przetworzonej, zaopatruje osoby wymagające certyfikowanych produktów o specjalnych właściwościach, żywność urtekram jest rozwiązaniem dla alergików, w tym dla osób nie mogących przyjmować laktozy albo glutenu.

            Ekologiczna żywność oferowana jest przede wszystkim pod markami własnymi: Urtektam oraz Nutana. Hurtownia dystrybuuje także produkty m.in. takich znanych marek  jak Biotta, Bioforce, RiceDream i Rigoni di Asiago.

            Najwyższej jakości żywność Urtekram International A/S do 36 krajów na całym świecie. Ceniona jest nie tylko w Skandynawii i całej Unii Europejskiej, ale także w Rosji, na Bliskim Wschodzie, w Azji i w Ameryce Północnej.

            W 2016 roku obroty firmy osiągnęły poziom 434 milionów koron duńskich, na co złożyły się przede wszystkim eksport ekologicznej żywności w samej Skandynawii oraz eksport produktów specjalnego przeznaczenia do innych regionów.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

583-552-536 Facebook Instagram

    • Zakręcony Słoik
    • Twoja opinia jest dla nas ważna

    • Facebook Instagram 583-552-536
    • Zapisz się do newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl