Perfumy w olejku opium (roll-on) 10 ml - SATTVA (AYURVEDA)
SATTVA Perfumy w olejku opium to egzotyczny zapach w praktycznej buteleczce z aplikatorem typu roll on. Delikatne składniki nawilżają skórę, nie zawierają alkoholu. Wyprodukowane w Indiach, znakomitej trwałości. Idealne na co dzień! #zakreconysloik
Opis
SKŁADNIKI
Simmondsia Chinensis Seed Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Parfum, Caprylic/Capric Triglyceride, Isoamyl Laurate, Tocopherol, Camelia Sinensis Seed Oil.
OPIS
Indyjskie perfumy w olejku o niepowtarzalnym aromacie i znakomitej trwałości. Poręczna, szklana buteleczka zmieści się bez problemu w każdej torebce. Aplikator typu roll on zapewnia łatwą aplikację.
Perfumy nie zawierają alkoholu, dzięki czemu nie wysuszają skóry.
SPOSÓB UŻYCIA
Szczególnie polecane jest nałożenie perfum na tzw. miejsca pulsujące - nadgarstki, zagięcia łokci, strefy znajdujące się za uszami. Do użytku zewnętrznego.
UWAGA
Przed użyciem zaleca się wykonanie testu na małym fragmencie skóry.
ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać w chłodnym miejscu.
Dodatkowe informacje
EAN | 5903794188716 |
---|---|
Waga całkowita (kg) | 0.330000 |
Producent | SATTVA (kadzidła, kosmetyki) |
Adres producenta | Bombay bazaar ashish hinduja, al.. krakowska 61a, 05-090 sękocin nowy |
Typ diety / produkt | |
Typ diety / produkt | WegańskiLista produktów nie zawierających składników pochodzenia zwierzęcego |
Produkt | Bez glutenu (w składnikach) |
Produkt | Bez cukruLista produktów nie zawierających cukru w SKŁADNIKACH (w składnikach) |
Rozszerzony opis | Zapraszamy do wypróbowania niezwykłych perfum w olejku marki SATTVA z Indii. Ich unikalny aromat oraz trwałość zachwycą każdego miłośnika orientalnych zapachów. Buteleczka z aplikatorem typu roll on sprawia, że perfumy są łatwe w aplikacji i idealne do noszenia w każdej torebce. Formuła bez alkoholu zapewnia delikatność dla skóry, nie wysuszając jej. Perfumy w olejku najlepiej aplikować na miejsca pulsujące, takie jak nadgarstki czy zagięcia łokci. Wypróbuj tę egzotyczną propozycję i pozwól sobie na chwilę luksusu prosto z Indii! |