do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Producenci
Rabat

Jako powitanie po zarejestrowaniu, nowy klient otrzymuje 5% rabat na koszt pierwszego zamówienia, bez względu na jego wartość. Rabaty są sumowane, czyli np. pierwszy zakup powyżej 250 zł. z rejestracją, umożliwia uzyskanie sumarycznego rabatu w wysokości 10%.

Dostawa

Paczkomat: 8,60 zł. - darmowa od 200 zł.

Kurier: 15,00 zł - darmowa od 250 zł.

Wpisy na blogu
Jak jeść tofu? – najciekawsze przepisy tofu

Coraz więcej osób odchodzi od jedzenia mięsa lub ogranicza jego spożycie. Brak białka może nieść za sobą negatywne konsekwencje. Aby ich uniknąć, trzeba szukać zastępczego, roślinnego, źródła białka, które dostarczy cennych aminokwasów. Jednym z podstawowych produktów, po które sięgają wegetarianie, jest tofu. Dlaczego?

Ocet jabłkowy na odchudzanie – czy może być skuteczny?

Każdy marzy o pięknej sylwetce, a co za tym idzie, wciąż poszukuje się nowych metod na odchudzanie. Równocześnie kładzie się nacisk na to, by minimalizować ilość syntetycznych składników w diecie. Szuka się więc inspiracji w naturze, a jednym z produktów, na który zwraca się uwagę, jest ocet jabłkowy.

Jak uprażyć sezam?

Sezam kojarzy się głównie z daniami azjatyckimi, którym nadaje lekko orzechowy aromat. Sezam jest najważniejszym składnikiem pasty tahini, którą dodaje się do popularnej chałwy i humusu. Jednak warto go docenić nie tylko ze względu na walory smakowe. Jego bogaty skład sprawia, że wybierając sezam, wspieramy nasze zdrowie.

Do czego używamy szafranu? Zastosowanie szafranu w kuchni

Szafran jest jedną z tych przypraw, która dzisiaj w wielu kuchniach jest wciąż niedoceniana. Doda jedzeniu specyficznego aromatu, ale nie jest to jedyne, za co się ceni szafran. Był stosowany już przez Greków i Sumerów, i to nie tylko do gotowania. Poza walorami smakowymi zwracali uwagę na liczne właściwości lecznicze. Kiedy i do czego używamy szafranu, żeby czerpać jak najwięcej korzyści?

Chmura tagów

Ekologiczne środki czystości

Nadmiar chemicznych dodatków, jakich używa się w środkach czyszczących, nie jest obojętny dla zdrowia. Kontakt z agresywnie działającymi detergentami może wywoływać podrażnienia skóry, powodować reakcję uczuleniową lub zaostrzać przebieg astmy.  Preparaty takie są szczególnie niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci oraz alergików. Dzieje się tak, ponieważ delikatna lub wrażliwa skóra szczególnie silnie reaguje na szkodliwe, chemiczne substancje.  Oddziałują one negatywnie na błony śluzowe, a w przypadku zastosowania w zamkniętym pomieszczeniu, na przykład mieszkaniu, również na drogi oddechowe. Warto zaznaczyć, że niektóre składniki tradycyjnych środków czystości (np. formaldehyd, chlor, fosforany, amoniak), mają działanie silnie toksyczne. Ich długotrwałe stosowanie może zatem skutkować wystąpieniem poważnych dolegliwości zdrowotnych, a w skrajnych przypadkach (przypadkowe wypicie przez dziecko), nawet utratą życia.

Aby sprzątanie było skuteczne, a zarazem nie miało negatywnego wpływu na ludzki organizm, warto zamienić chemiczne, żrące detergenty na naturalne środki czystości. Zostały one wyprodukowane wyłącznie z występujących w przyrodzie, odnawialnych komponentów, takich jak rośliny i minerały. Dzięki temu są w pełni bezpieczne i pozbawione toksycznego działania. Eko środki czystości działają równie skutecznie, jak tradycyjne środki czyszczące, są jednak znacznie zdrowsze dla ludzi oraz dla środowiska. Ulegają one biodegradacji, zatem nie stanowią źródła zanieczyszczeń. Ich niezwykle skoncentrowana formuła sprawia natomiast, że są wyjątkowo wydajne i starczają na dłużej. Co więcej, dzięki dodatkowi olejków eterycznych, posiadają piękny zapach, który uprzyjemnia sprzątanie.  Oferta naturalnych środków czystości obejmuje szeroką gamę produktów, wśród których znajdują się m.in.: płyny do płukania tkanin, środki piorące, tabletki do zmywania, mleczka do czyszczenia mebli i pianki do piecyków. Daje to możliwość całkowitego zastąpienia "chemii do czyszczenia", przez środki naturalne. Dzięki ich użyciu sprzątanie stanie się czynnością szybką, skuteczną i bezpieczną. A kto wie - może nawet przyjemną.

Płyn do prania 850ml Ecover Płyn do prania 850ml Ecover
Producent: Ecover
Cena: 38,45 zł
szt.
zobacz więcej
Płyn do podłóg 500ml Only Eco Płyn do podłóg 500ml Only Eco
Producent: Only Eco
Cena: 19,99 zł
szt.
zobacz więcej
Sól do zmywarek BIO 2kg Klar Sól do zmywarek BIO 2kg Klar
Producent: Klar
Cena: 17,59 zł
szt.
zobacz więcej
Płyn do czyszczenia trudnych zabrudzeń 500ml Płyn do czyszczenia trudnych zabrudzeń 500ml
Producent: Only Eco
Cena: 26,00 zł
zobacz więcej
Płyn do mycia naczyń 1 l Only Eco Płyn do mycia naczyń 1 l Only Eco
Producent: Only Eco
Cena: 22,00 zł
zobacz więcej
Płyn do mycia naczyń BIO 500ml Only Eco Płyn do mycia naczyń BIO 500ml Only Eco
Producent: Only Eco
Cena: 15,00 zł
zobacz więcej
Płyn do prania hipoalergiczny 1000ml Only Eco Płyn do prania hipoalergiczny 1000ml Only Eco
Producent: Only Eco
Cena: 38,00 zł
zobacz więcej
Tabletki do zmywarek Eco (25 szt.) Klar Tabletki do zmywarek Eco (25 szt.) Klar
Producent: Klar
Cena: 26,05 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl