Producenci

Ekologiczne środki czystości

Sprzedawane przez nas ekologiczne środki czystości są wyprodukowane wyłącznie z naturalnych i odnawialnych zasobów przyrody jakimi są rośliny i minerały. Ekologiczne środki czystości nie zawierają składników stosowanych w konwencjonalnych detergentach np. chloru, amoniaku, fosforanów, formaldehydu, czy pochodnych ropy naftowej.

Płyn do prania 750ml Ecover Płyn do prania 750ml Ecover
Producent: Ecover
Cena: 24,00 zł
szt.
zobacz więcej
Płyn do mycia szyb Eco 500ml Klar Płyn do mycia szyb Eco 500ml Klar
Producent: Klar
Cena: 20,00 zł
szt.
zobacz więcej
Sól do zmywarek BIO 2kg Klar Sól do zmywarek BIO 2kg Klar
Producent: Klar
Cena: 19,63 zł
szt.
zobacz więcej
Mleczko do czyszczenia 500ml Ecover Mleczko do czyszczenia 500ml Ecover
Producent: Ecover
Cena: 16,22 zł
zobacz więcej

Nadmiar chemicznych dodatków, jakich używa się w środkach czyszczących, nie jest obojętny dla zdrowia. Kontakt z agresywnie działającymi detergentami może wywoływać podrażnienia skóry, powodować reakcję uczuleniową lub zaostrzać przebieg astmy.  Preparaty takie są szczególnie niebezpieczne zwłaszcza dla dzieci oraz alergików.

Dzieje się tak, ponieważ delikatna lub wrażliwa skóra szczególnie silnie reaguje na szkodliwe, chemiczne substancje.  Oddziałują one negatywnie na błony śluzowe, a w przypadku zastosowania w zamkniętym pomieszczeniu, na przykład mieszkaniu, również na drogi oddechowe. Między innym dlatego warto zastosować ekologiczne środki czystości, które są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Dlatego nasz sklep oferuje wyłącznie sprawdzone ekologiczne środki, które nie stanowią żadnego zagrożenia.

Warto zaznaczyć, że niektóre składniki tradycyjnych środków czystości (np. formaldehyd, chlor, fosforany, amoniak), mają działanie silnie toksyczne. Ich długotrwałe stosowanie może zatem skutkować wystąpieniem poważnych dolegliwości zdrowotnych, a w skrajnych przypadkach (przypadkowe wypicie przez dziecko), nawet utratą życia.

Aby sprzątanie było skuteczne, a zarazem nie miało negatywnego wpływu na ludzki organizm, warto zamienić chemiczne, żrące detergenty na naturalne środki czystości. Zostały one wyprodukowane wyłącznie z występujących w przyrodzie, odnawialnych komponentów, takich jak rośliny i minerały. Takie ekologiczne środki czystości są w pełni bezpieczne i pozbawione toksycznego działania.

Naturalne środki czystości równie skuteczne co tradycyjne

Eko środki czystości działają równie skutecznie, jak tradycyjne środki czyszczące, są jednak znacznie zdrowsze dla ludzi oraz dla środowiska. Ulegają one biodegradacji, zatem nie stanowią źródła zanieczyszczeń. Ekologiczne środki czystości posiadają niezwykle skoncentrowaną formułę, która sprawia, że są wyjątkowo wydajne i starczają na dłużej.

Co więcej, dzięki dodatkowi olejków eterycznych, posiadają piękny zapach, który uprzyjemnia sprzątanie.  Nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę naturalnych środków czystości, wśród których znajdują się m.in.: płyny do płukania tkanin, środki piorące, tabletki do zmywania, mleczka do czyszczenia mebli i pianki do piecyków.

Dzięki temu można zamienić tradycyjna „chemię do czyszczenia” na eko środki czystości. Dzięki ich użyciu sprzątanie stanie się czynnością szybką, skuteczną i bezpieczną. A kto wie - może nawet przyjemną.

Już teraz kup ekologiczne środki czyszczące!

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

583-552-536 Facebook Instagram

    • Zakręcony Słoik
    • Twoja opinia jest dla nas ważna

    • Facebook Instagram 583-552-536
    • Zapisz się do newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl