Naturalne dezodoranty

Antyperspiranty i dezodoranty to bardzo ważne produkty w każdej łazience, zarówno damskiej jak i męskiej – używane niemal codziennie. Każdy zdaje sobie sprawę, że pocenie jest dobrym i naturalnym zjawiskiem, ale nikt nie chce brzydko pachnieć, dlatego kolejne firmy i marki prześcigają się w hasłach reklamowych mówiących o niwelowaniu przykrego zapachu związanego z potem niestety tym samym zahamowując i zaburzając naturalny proces pocenia się. 

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 28

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Antyperspiranty i dezodoranty to bardzo ważne produkty w każdej łazience, zarówno damskiej jak i męskiej – używane niemal codziennie. Każdy zdaje sobie sprawę, że pocenie jest dobrym i naturalnym zjawiskiem, ale nikt nie chce brzydko pachnieć, dlatego kolejne firmy i marki prześcigają się w hasłach reklamowych mówiących o niwelowaniu przykrego zapachu związanego z potem niestety tym samym zahamowując i zaburzając naturalny proces pocenia się. Na szczęście pojawia się coraz więcej opcji naturalnych antyperspirantów i dezodorantów, o dobrym składzie i dbaniu o ekologię.

Naturalne dezodoranty działają jednak inaczej niż tradycyjny powszechnie znany dezodorant lub antyperspirant. Ciało musi przejść fazę dostosowania, która może być czasami niewygodna i trwać może nawet przez kilka tygodni. Ale warto ten etap przejść, gdyż potem ciało wraca do swojego naturalnego rytmu i nie będziesz się nadmiernie pocić, ani brzydko pachnieć.

Dezodorant bez aluminium i parabenów? Oczywiście! Teraz to możliwe, przy użyciu naturalnego dezodorantu pozbawionego chemikaliów. Dezodorant ekologiczny to nie tylko bloker dla nieprzyjemnego zapachu, ale również ochrona, tylko zachowanie prawidłowego funkcjonowania naszego ciała. Pot tak naprawdę jest bezwonny, to wilgoć pozostawiona na skórze, powoduje, że bakterie zaczynają się rozwijać i wytwarzają nieprzyjemny zapach. Natomiast pocenie się jest całkowicie naturalnym procesem i ma wiele pożytecznych funkcji dla naszego ciała, takich jak usuwanie nagromadzonych toksyn i ochładzanie organizmu. Dlatego antyperspiranty, których zadaniem jest tylko blokowanie pocenia się, nie są niczym dobrym dla naszego ciała, a wręcz przeciwnie - szkodzą mu. Wybierając mądrze naturalny antyperspirant dbamy o to co naturalne i potrzebne dla prawidłowego funkcjonowania naszej skóry. W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy bogatą ofertę naturalnych antyperspirantów wspomagający prawidłowe pocenia ciała, przy maskowaniu tym samym nieprzyjemnego zapachu.

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.