O nas

Ładuję...

Witamy na stronie sklepu ekologicznego Zakręcony Słoik!

Jesteśmy małą, rodzinną firmą. Kilka lat temu zauważyliśmy, że robiąc zakupy jakość ma dla nas większe znaczenie niż ilość. Czuliśmy, iż to co jemy ma realny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Szukaliśmy miejsc/sklepów, gdzie moglibyśmy robić zakupy nie martwiąc się o składy na etykietach. Tak powstał Zakręcony Słoik – stacjonarny sklep ze zdrową żywnością w Gdyni.

Prowadziliśmy go z sukcesem przez 6 lat. Niestety trudna sytuacja na rynku, stale rosnące koszty, zmusiły nas do zamknięcia sklepu stacjonarnego. Wraz z zamknięciem jednego rozdziały rozpoczęliśmy pracę nad nowym. Przez niemal rok intensywnie pracowaliśmy nad przebudową sklepu internetowego. Efektem tej pracy jest znacznie poszerzony asortyment i atrakcyjne ceny produktów. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa zamówienia były realizowane rzetelnie w możliwie najkrótszym czasie.

Zapraszamy.


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email . lub telefonicznie pod numerem +48534950365.

A to nasz blog gdzie publikujemy nasze, sprawdzone przepisy, a także informacje o zdrowiu i zdrowym odżywianiu.


Udostępnij swój link polecający znajomym i zdobądź nagrodę za ich zakupy
Zarejestruj się, aby zdobywać punkty

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.