Czekolady ekologiczne

Ekologiczna czekolada to idealna przekąska dla każdego, w ofercie sklepu znajduje się urozmaicona oferta smaków eko czekolad od słonego karmelu, po pistację z solą morską. Wysoko procentowe gorzkie czekolady ekologiczne to niezbędnik, każdej pieszej czy rowerowej wycieczki. Zdrowa czekolada dostarcza do organizmu wapno i ogromna ilość przyjemności z samego jedzenia czekolady. Czekolada BIO to również idealny produkt na prezent bądź dodatek do prezentu.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 148

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Ekologiczna czekolada to idealna przekąska dla każdego, w ofercie sklepu znajduje się urozmaicona oferta smaków eko czekolad od słonego karmelu, po pistację z solą morską. Wysoko procentowe gorzkie czekolady ekologiczne to niezbędnik, każdej pieszej czy rowerowej wycieczki. Zdrowa czekolada dostarcza do organizmu wapno i ogromna ilość przyjemności z samego jedzenia czekolady. Czekolada BIO to również idealny produkt na prezent bądź dodatek do prezentu. Czekolada kojarzy nam się z niezdrową, ale pyszną przekąską. Nie wszystkie czekolady muszą mieć jednak niekorzystny wpływ na nasze zdrowie. Jeżeli chcesz się cieszyć doskonałym smakiem, a jednocześnie nie martwić o swoje zdrowie, wybierz czekolady ekologiczne.
Czekolady dostępne w tym dziale zawierają duże ilości kakao z ekologicznych upraw oraz inne, wysokiej jakości, naturalne składniki. W przeciwieństwie do popularnych czekolad sklepowych nie zawierają konserwantów, utwardzaczy i sztucznych barwników.

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.