Producenci

Mąki bezglutenowe

Mąki bezglutenowecharakteryzują się ogromną różnorodnością smaku, zapachu, ale i również sposobów ich wykorzystywania. Mąka bezglutenowa bez problemu może zastąpić tradycyjne mąki pszenne w tak podstawowych wyrobach jak pizza, pierogi, czy nawet chleb. Nawet wręcz wypieki z użyciem mąki bezglutenowej są bardziej kruche, mniej pulchne, a dzięki dodatkom zawartym w danej mące ich smak jest jeszcze bardziej podkręcony, wyraźny i oryginalny. Mąka bezglutenowa dominuje nad mąką pszenną, tym, że nie wpływa negatywnie na sen, nie rozpycha.

Mąka teff BIO 400g Bio Planet Mąka teff BIO 400g Bio Planet
Producent: Bio Planet
Cena: 17,76 zł
szt.
zobacz więcej
Mąka jaglana bezglutenowa 1kg Denver Food Mąka jaglana bezglutenowa 1kg Denver Food
Producent: Denver Food
Cena: 24,62 zł
zobacz więcej
Mąka jaglana bezglutenowa 400g Denver Food Mąka jaglana bezglutenowa 400g Denver Food
Producent: Denver Food
Cena: 10,69 zł
zobacz więcej
Mąka kokosowa BIO 400g Bio Planet Mąka kokosowa BIO 400g Bio Planet
Producent: Bio Planet
Cena: 10,43 zł
zobacz więcej
Mąka kukurydziana BIO 400g Bio Planet Mąka kukurydziana BIO 400g Bio Planet
Producent: Bio Planet
Cena: 6,14 zł
zobacz więcej
Mąka łubinowa 100% BIO 500g Mąka łubinowa 100% BIO 500g
Producent: AG FEEDING
Cena: 15,50 zł
zobacz więcej
Mąka z ciecierzycy BIO 400g Bio Planet Mąka z ciecierzycy BIO 400g Bio Planet
Producent: Bio Planet
Cena: 9,87 zł
zobacz więcej

W ostatnim czasie u coraz większej ilości osób zdiagnozowano na gluten i celiakię. Jednym dostępnym lekarstwem w tej sytuacji jest wyeliminowanie w całości glutenu z diety, ale nie musi to oznaczyć wyrzeczenia się wypieków i produktów na bazie mąki!

Dlatego też mąka bezglutenowa zyskuje coraz większe uznanie w polskich domach. Mąki bezglutenowecharakteryzują się ogromną różnorodnością smaku, zapachu, ale i również sposobów ich wykorzystywania. Mąka bezglutenowa bez problemu może zastąpić tradycyjne mąki pszenne w tak podstawowych wyrobach jak pizza, pierogi, czy nawet chleb. Nawet wręcz wypieki z użyciem mąki bezglutenowej są bardziej kruche, mniej pulchne, a dzięki dodatkom zawartym w danej mące ich smak jest jeszcze bardziej podkręcony, wyraźny i oryginalny. Mąka bezglutenowa dominuje nad mąką pszenną, tym, że nie wpływa negatywnie na sen, nie rozpycha. Chodź częściowe zastąpienie w swojej diecie produktów zbożowych tymi bezglutenowymi spowoduje dużo lepsze samopoczucie i poczucie lekkości.  Cena mąki bezglutenowej zależna jest od składników z jakiej została zrobiona. W sklepie w sprzedaży są między innymi mąki bezglutenowe takie jak: gryczana, jaglana, ryżowa, kasztanowa, kokosowa, żołędzi, ciecierzyca, amarantusowa czy sezamowa i wiele innych. Mąki te są naturalnie pozbawione glutenu. Każda z nich może pochwalić się oryginalnym smakiem, właściwościami, czy nawet zastosowaniem.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

583-552-536 Facebook Instagram

    • Zakręcony Słoik
    • Twoja opinia jest dla nas ważna

    • Facebook Instagram 583-552-536
    • Zapisz się do newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl