Mąki bezglutenowe

Mąki bezglutenowe charakteryzują się ogromną różnorodnością smaku, zapachu, ale i również sposobów ich wykorzystywania. Mąka bezglutenowa bez problemu może zastąpić tradycyjne mąki pszenne w tak podstawowych wyrobach jak pizza, pierogi, czy nawet chleb. Nawet wręcz wypieki z użyciem mąki bezglutenowej są bardziej kruche, mniej pulchne, a dzięki dodatkom zawartym w danej mące ich smak jest jeszcze bardziej podkręcony, wyraźny i oryginalny. Mąka bezglutenowa dominuje nad mąką pszenną, tym, że nie wpływa negatywnie na sen, nie rozpycha.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 42

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

W ostatnim czasie u coraz większej ilości osób zdiagnozowano na gluten i celiakię. Jednym dostępnym lekarstwem w tej sytuacji jest wyeliminowanie w całości glutenu z diety, ale nie musi to oznaczyć wyrzeczenia się wypieków i produktów na bazie mąki!

Dlatego też mąka bezglutenowa zyskuje coraz większe uznanie w polskich domach. Mąki bezglutenowecharakteryzują się ogromną różnorodnością smaku, zapachu, ale i również sposobów ich wykorzystywania. Mąka bezglutenowa bez problemu może zastąpić tradycyjne mąki pszenne w tak podstawowych wyrobach jak pizza, pierogi, czy nawet chleb. Nawet wręcz wypieki z użyciem mąki bezglutenowej są bardziej kruche, mniej pulchne, a dzięki dodatkom zawartym w danej mące ich smak jest jeszcze bardziej podkręcony, wyraźny i oryginalny. Mąka bezglutenowa dominuje nad mąką pszenną, tym, że nie wpływa negatywnie na sen, nie rozpycha. Chodź częściowe zastąpienie w swojej diecie produktów zbożowych tymi bezglutenowymi spowoduje dużo lepsze samopoczucie i poczucie lekkości.  Cena mąki bezglutenowej zależna jest od składników z jakiej została zrobiona. W sklepie w sprzedaży są między innymi mąki bezglutenowe takie jak: gryczana, jaglana, ryżowa, kasztanowa, kokosowa, żołędzi, ciecierzyca, amarantusowa czy sezamowa i wiele innych. Mąki te są naturalnie pozbawione glutenu. Każda z nich może pochwalić się oryginalnym smakiem, właściwościami, czy nawet zastosowaniem.

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.