Kasze

Produkty bezglutenowe kilka lat temu gwałtownie zyskały na popularności wraz z rozpowszechniającą się wiedzą na temat potencjalnej szkodliwości glutenu. Szturmem zwojowały półki sklepowe, restauracje, a także sklepy internetowe, a pytania “czy to zawiera gluten?” oraz “gdzie kupić produkty bez glutenu?” stały się dość częste. Gdzie kupić? Właśnie tu!

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 44

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Ekologiczne kasze to produkty, które zostały stworzone w poszanowaniu dla środowiska naturalnego oraz w zupełnej zgodzie z organizmem człowieka. Tego rodzaju kasza ekologiczna może być stosowana bez żadnych ograniczeń w trakcie przygotowywania różnorodnych potraw takich jak kaszotto, gulasz czy kotlety z kaszy. Pasują wyśmienicie do różnych sosów jako dodatek, mogą także grać główną rolę w twoim daniu.

Ich zaletą jest fakt, że nie posiadają szkodliwych składników pochodzących ze sztucznych nawozów lub pestycydów, gdyż na etapie uprawy roślin nie stosuje się tego typu substancji. Co więcej, kasza ekologiczna uprawiana jest odpowiedniej odległości od innych gospodarstw, więc nie ma ryzyka, że niechciane substancje chemiczne znajdą się w produktach z takich upraw.

Oferujemy kasze bio, które nie zwierają także żywności modyfikowanej genetycznie. Są całkowicie naturalne a uprawy tak jak w przypadku nawozów sztucznych i pestycydów, są od nich oddalone na tyle, żeby nie wpływały one w żaden sposób na rozwój upraw ekologicznych. Jest to więc coś w sam raz dla osób, które chcą komponować swoje posiłki tylko z naturalnych składników.

Ekologiczne kasze są bogate w błonnik, dzięki czemu stają się niezwykle dobroczynnym elementem diety. W połączeniu z brakiem zatruwających organizm substancji chemicznych sprawiają, że kasza ekologiczna z każdym dniem zyskuje zwolenników nie tylko wśród ludzi troszczących się o ekologię czy dietetyków, ale i sportowców, fanów zdrowej żywności czy zwykłych konsumentów.

Nasze ekologiczne kasze są starannie dobrane, uważnie doglądane, wartościowe i po prostu smaczne. To doskonałej jakości produkt, z którym możesz zrobić w kuchni co tylko zechcesz. Używanie dobrej jakości produktów otwiera coraz to nowe możliwości w sztuce kulinarnej, więc wybierz mądrze - wybierz kasze bio!

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.