Opinie
Rabaty

 

Oferujemy rabaty dla naszych klientów. Prezentowane wartości upustów cenowych są integralną częścią poniższego regulaminu promocji.

Standardowo, oferujemy dla wszystkich klientów (zarejestrowanych lub nie) 5% rabat za zakupy powyżej sumy 250 zł.

Jako powitanie po zarejestrowaniu, nowy klient otrzymuje 5% rabat na koszt pierwszego zamówienia, bez względu na jego wartość. Rabaty są sumowane, czyli np. pierwszy zakup powyżej 250 zł. z rejestracją, umożliwia uzyskanie sumarycznego rabatu w wysokości 10%.

Jednocześnie zarejestrowany klient zacznie już gromadzić punkty dzięki którym, po przekroczeniu limitów (podanych poniżej), będzie możliwe uzyskanie stałego rabatu dla następnych zakupów w naszym sklepie.

Zapisanie się do naszego newslettera (nie spamujemy; wysyłamy informacje o promocjach i czasami o nowościach w sklepie) i potwierdzenie adresu e-mail, skutkuje przyznaniem 100 pkt. Jednakże wypisanie się z newslettera powoduje odebranie wcześniej przyznanych punktów.

Newsletter

 

Jeden złoty (1 zł.) wydany w naszym sklepie, równa się zgromadzeniu jednego punktu (1 pkt). Dodatkowo, za każdą napisaną opinię nt. produktu dodajemy 5 pkt. (punktów za opinie nie może być więcej niż 30% ogólnej ilości punktów uprawniających do rabatu).

 

Ilość punktów

Wielkość rabatu

500

2%

700

3%

1000

5%

I tak klienci, którzy przekroczyli próg 1000 pkt., będą mogli uzyskać aż 10% stałego rabatu przy zakupie pow. 250 zł. W przeciwnym wypadku, rabat będzie zgodny z wartościami przypisanymi do ilości zdobytych punktów.

Nie zapomnijmy także o darmowych przesyłkach oferowanych od kwoty zakupu równej 200 zł. ważnej dla dostawy poprzez usługę Paczkomatu oraz 300 zł. dla dostawy kurierskiej na terenie Polski.

 

Regulamin promocji sklepu

Zakręcony Słoik

1. Indywidualne promocje na poszczególne produkty wyłączają je z systemu rabatowego.

2. Wartości rabatów i upustów są opisane na niniejszej stronie internetowej: https://zakreconysloik.com.pl/rabaty

3. W przypadku błędu zamówienia, skutkującego obniżeniem finalnej wartości zakupu, wartość przyznanego rabatu i/lub usługi darmowej przesyłki będzie naliczana od wartości zrealizowanego zamówienia.

4. Nie można uzyskać stałych rabatów tylko i wyłącznie poprzez dodawanie opinii do produktów. Punkty za opinie są ważne tylko w przypadku posiadania punktów przyznanych za dokonanie zakupów w sklepie. Maksymalna ilość punktów za opinie nie może być większa niż 30% ogólnej ilości punktów na koncie klienta.

5. System stałych rabatów sklepu internetowego jest przyznawany tylko zarejestrowanym klientom, tj. posiadającym konto w naszym sklepie.

6. Promocja trwa do odwołania, informacja o zakończeniu trwania programu wymaga zamieszczenia komunikatu na oficjalnej stronie internetowej sklepu.

7. Regulamin promocji jest także częścią ogólnego regulaminu zakupów.

Waluty
Menu Szukaj więcej więcej

583-552-536 Facebook Instagram

    • Zakręcony Słoik
    • Twoja opinia jest dla nas ważna

    • Facebook Instagram 583-552-536
    • Zapisz się do newslettera
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl