Kasze bulgur

Kasza bulgur jest otrzymywana z gotowanych, wysuszonych i gniecionych ziaren pszenicy durum - najbardziej wartościowej odmiany pszenicy. Kasza bulgur jest grubsza i ma wyraźniejszy smak niż kuskus. Używana często w kuchni arabskiej, coraz częściej gości również na polskich stołach.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Kasza bulgur jest otrzymywana z gotowanych, wysuszonych i gniecionych ziaren pszenicy durum - najbardziej wartościowej odmiany pszenicy. Kasza bulgur jest grubsza i ma wyraźniejszy smak niż kuskus. Używana często w kuchni arabskiej, coraz częściej gości również na polskich stołach. Ekologiczna kasza bulgur zawiera w sobie gluten, więc dla osób prowadzących dietę bezglutenowa niestety nie będzie ona wskazana. Kasza bulgur BIO mimo zawartości glutenu jest bardzo lekkim, zdrowym produktem zbożowym, a jej wspaniałe właściwości na Bliskim Wschodzie doceniane są już od ponad 4 tysięcy lat. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem ekologiczna kasza bulgur jest bogata w substancje, które wspomagają pracę serca, koją nerwy oraz obniżają poziom cukru we krwi. Jest wyjątkowo wskazana dla kobiet w ciąży dzięki wysokiej zawartości kwasu foliowego.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić najlepszą kaszę gryczaną – nasz sklep internetowy oferuje bogatą ofertę kasz, wśród których na stałe zagościła również kasza bulgur. Cena ekologicznej kaszy bulgur zaczyna się już od 8zł. Zakup produktów BIO za pośrednictwem sklepu internetowego to gwarancja udanych, sprawdzonych zakupów z autentycznością ekologicznych certyfikatów.

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.