Kasze jęczmienne

Ekologiczny pęczak jęczmienny powstaje z obłuszczonego i wypolerowanego ziarna jęczmienia. Stanowi doskonały dodatek do dań mięsnych i wegetariańskich. Polecamy także do zup, zapiekanek, do nadziewania gołąbków czy gulaszy. Kasza jęczmienna występuje w kilku odmianach. Najpopularniejszą odmianą kaszy jęczmiennej jest kasza perłowa, natomiast najbardziej niedocenioną tym samym najzdrowszą jest kasza pęczak.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Ekologiczny pęczak jęczmienny powstaje z obłuszczonego i wypolerowanego ziarna jęczmienia. Stanowi doskonały dodatek do dań mięsnych i wegetariańskich. Polecamy także do zup, zapiekanek, do nadziewania gołąbków czy gulaszy. Kasza jęczmienna występuje w kilku odmianach. Najpopularniejszą odmianą kaszy jęczmiennej jest kasza perłowa, natomiast najbardziej niedocenioną tym samym najzdrowszą jest kasza pęczak. Pęczak bowiem idealny jest dla wszystkich mających problemy z wysokim cholesterolem oraz zaparciami. Ekologiczna kasza jęczmienna to wspaniałe bogactwo witamin z grupy B, magnezu i selenu. Osoby chore na celiakię muszą wykluczyć kaszę jęczmienną ze swojego jadłospisu, ponieważ zawiera ona gluten.

Dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się, gdzie kupić kaszę jęczmienną proponujemy zapoznane się z ofertą naszego sklepu internetowego. Między innymi wśród bogatej oferty kasz znajduje się również właśnie kasza jęczmienna BIO.

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.