Kasze orkiszowe

Ekologiczna kaszka orkiszowa jasna otrzymywana jest z obłuszczonego ziarna orkiszu, zawiera on znacznie mniej glutenu niż pszenica. Kasza orkiszowa BIO jest wspaniałym źródłem błonnika i witamin grupy A, B, D, E i PP. Dodatkowo kasza orkiszowa zawiera selen, wapń, miedź, magnezMagnez - czym jest i jak działa, żelazo, fosfor i cynk.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Ekologiczna kaszka orkiszowa jasna otrzymywana jest z obłuszczonego ziarna orkiszu, zawiera on znacznie mniej glutenu niż pszenica. Kasza orkiszowa BIO jest wspaniałym źródłem błonnika i witamin grupy A, B, D, E i PP. Dodatkowo kasza orkiszowa zawiera selen, wapń, miedź, magnez, żelazo, fosfor i cynk. Jedzenie ekologicznej kaszy orkiszowej poprawi odporność oraz pomaga w zwalczaniu stanów zapalnych. Orkisz posiada właściwości rozgrzewające, dzięki czemu zwiększa pocenie, dodatkowo zawiera rodanid – naturalny antybiotyk. Ekologiczna kasz orkiszowa to bogactwo nienasyconych kwasów tłuszczowych, które to korzystnie wpływają na regulacje poziomu cholesterolu.

Gdzie kupić najlepszej jakości kaszę orkiszową? W naszym sklepie internetowym między innymi zleźć można kaszę orkiszową BIOCena kaszy orkiszowej oscyluje w granicach 10zł.

Polecamy ekologiczną kasze orkiszową jako składnik puddingów, legumin, do zagęszczania zup i sosów, a także do przygotowania kaszki na mleku z owocami.

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.