Kasze owsiane

Kasza owsiana produkowana jest z całych ziaren owsa posiekanych na mniejsze dwie lub trzy części. Ekologiczna kasza owsiana to wspaniałe źródło błonnika, węglowodanów oraz witamin. Głownie witamin z grupy B ora E. Kasza owsiana BIO idealnie sprawdzi się będąc samodzielnym daniem, na przykład na śniadanie z dodatkiem owoców, orzechów jak również jako składnik wypieków.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Kasza owsiana produkowana jest z całych ziaren owsa posiekanych na mniejsze dwie lub trzy części. Ekologiczna kasza owsiana to wspaniałe źródło błonnika, węglowodanów oraz witamin. Głownie witamin z grupy B ora E. Kasza owsiana BIO idealnie sprawdzi się będąc samodzielnym daniem, na przykład na śniadanie z dodatkiem owoców, orzechów jak również jako składnik wypieków. Kasza owsiana równie idealnie sprawdzi się w roli zagęstnika do zup i sosów, zastępując przy tym mąkę.  Ale to nie jedyne zastosowania ekologicznej kaszy owsianej. Kaszę można wykorzystać nawet do wykonania muffinów, czy też solo jako dodatek do mięsa mielonego bądź ryby.

Gdzie kupić i jaka jest cena kaszy owsianej? My zdecydowanie proponujemy wybór tych najlepszych ekologicznych produktów, opatrzonych odpowiednim oznakowaniem. Dlatego warto wybierać sprawdzone sklepy internetoweCena kaszy owsianej oscyluje, zależnie od wagi pomiędzy 6, a 26 zł.

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.