Napój ryżowy

Napój ryżowy w swoim składzie zawiera: błonnik, cukry, magnezMagnez - czym jest i jak działa, witaminę E. Powinny je pić przede wszystkim osoby, które nie tolerują laktozy, mające alergię na krowie mleko. Mleko ryżowe zapobiega przedwczesnemu starzeniu się, chroni skórę przed promieniami słonecznymi, poprawia trawienie i dodaje energii.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 13

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Napój ryżowy to doskonały zamiennik mleka krowiego. Idealnie nadaje się dla osób, które mają problemy z nietolerancją laktozy, ale również są wegetarianami lub weganami. Napój ryżowy do kawy nadaje się idealnie, jak również do ciastek, owsianek, wypieków, naleśników i innych tego typu działań kuchennych. Zawiera również bardzo dużo błonnika, cukrów, magnezu, witaminy E.

Warto także wspomnieć, że przeciwdziała powstawaniu wolnych rodników, ale także spowalnia procesy starzenia się naszej skóry, dzięki czemu będziemy wyglądać zdecydowanie znacznie dłużej młodo. Dodatkowo odpowiednio chroni naszą skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Nie można także zapomnieć o tym, że poprawia i wspomaga procesy trawienia oraz dodaje energii na cały dzień.

Gdzie kupić napój ryżowy? 

Przede wszystkim możemy je znaleźć w dużych supermarketach, stacjonarnych sklepach ze zdrową żywnością, ale także bez większego problemu na stronach internetowych - w tym w naszym sklepie. Obecnie zdarza się także, że możemy ten produkt znaleźć w zwykłych sklepach osiedlowych. Nie ma z tym większego problemu. Z pewnością jeszcze nie tak dawno był to produkt trudno dostępny. Jednak wszystko zmienia się na lepsze i dzięki szerzącej się modzie na zdrowe odżywianie oraz coraz popularniejszym byciu "wege", producenci starają się sprostać oczekiwaniom konsumenta.

Dzięki temu pojawia się coraz więcej firm oferujących nam tego typu produkty. Tym samym możemy wybierać to, które lubimy najbardziej. Jednak pozostaje jedna najważniejsza i najbardziej kluczowa kwestia, która interesuje każdego konsumenta. Cena, to z pewnością decydujący czynnik wyboru danego produktu. Bardzo często na licznych promocjach możemy go znaleźć już w cenie około sześciu lub siedmiu złotych. Ceny jednak się przeważnie wahają i są bardzo różne. W zależności od tego, jaką marże narzuci sklep oraz od tego, jakiej firmy jest dany produkt. Tym samym cena tego samego mleka ryżowego często może chodzić nawet pomiędzy dwunastoma a piętnastoma złotymi.

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.