Kasze quinoa

Kasza Quinoa inaczej komosa ryżowa osiada sporą dawką magnezu. Jest także źródłem pełnowartościowego białka, zdrowych kwasów tłuszczowych, a także wielu witamin i składników mineralnych. Z powodzeniem zastępuje tradycyjne kasze lub makarony. Ekologiczna kasza quinoaQuinoa - do jakich dań będzie dobra? doskonale sprawdza się jako składnik zup oraz dodatek do warzyw, sosów, wypieków, a także deserów.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Kasza Quinoa inaczej komosa ryżowa osiada sporą dawką magnezu. Jest także źródłem pełnowartościowego białka, zdrowych kwasów tłuszczowych, a także wielu witamin i składników mineralnych. Z powodzeniem zastępuje tradycyjne kasze lub makarony. Ekologiczna kasza quinoa doskonale sprawdza się jako składnik zup oraz dodatek do warzyw, sosów, wypieków, a także deserów. Kaszę quinoa BIO wyróżnia bardzo wysoka zawartość białka, nie zawiera ona przy tym glutenu. Białko, które zawarte jest w komosie ryżowej to białko kompletne, czyli zawierające wszelkie niezbędne aminokwasy. Bezglutenowa kasza quinoa to nie tylko białko, ale również bogactwo witamin. Jest źródłem manganu, magnezu, wapnia, żelaza, miedzi i fosforu. Przygotowanie kaszy quinoa różni się nieco od gotowania tradycyjnej kaszy, ze względu na gorzki smak wytworzony przez związki chemiczne które pokrywają nasiona komosy. Dlatego przed przygotowaniem nasiona należy dokładnie wypłukać pod strumieniem zimnej wody, cały czas mieszając palcami.

Quinoa ma wyczuwany słodkawy smak, przez co idealnie sprawdzi się zarówno do przygotowania potrwa mięsnych, jak i deserów.

Gdzie kupić kaszę quinoa? W naszym sklepie internetowym znajdziecie trzy rodzaje kaszy quinoa: biała, czerwona oraz trójkolorową. Cena dobrej, ekologicznej komosy ryżowej oscyluje, zależnie od wagi w granicach od 8 do 36zł.

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.