Mąki jaglane

Ekologiczna mąka jaglanaUniwersalność kaszy jaglanej to bogactwo wspaniałych witamin i wartości odżywczych. Mąka jaglanaUniwersalność kaszy jaglanej BIO nie różni się wiele w składzie z bardziej znaną kaszą jaglaną. Również jest produktem dość kalorycznym i bogatym w węglowodany, ale również błonnik.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Ekologiczna mąka jaglana uzyskiwana jest z obłuszczonego ziarna prosa. Proso to złoto polskiej roli to jedno z najstarszych użytkowych traw. Proso charakteryzuje się niezwykłą odpornością na negatywne warunki atmosferyczne. Wyrasta w jedynie 60dni! Mąka jaglana to nie tylko ukłon ku prawdziwej starej polskiej naturze, ale też wspaniały produkt bezglutenowyEkologiczna mąka jaglana to bogactwo wspaniałych witamin i wartości odżywczych. Mąka jaglana BIO nie różni się wiele w składzie z bardziej znaną kaszą jaglaną. Również jest produktem dość kalorycznym i bogatym w węglowodany, ale również błonnik. W mące jaglanej występują witaminy z grupy B, ale i również kas foliowy. Oprócz tego zawiera również dawki fosforu, magnezu, manganu, miedzi, selenu i żelaza.

Polecamy mąkę jaglaną do wyrobu ciasteczek w połączeniu z mąką ryżową, także do naleśników i placków w połączeniu z mąką gryczaną. Doskonała również do zagęszczania potraw, nie tworzy grudek i ma neutralny smak. Jeśli nie wiesz, gdzie kupić mąkę jaglaną. Zakup mąki jaglanej w sklepie internetowym to gwarancja najwyższej jakości i najlepszego składu produktów, wszystko pisane czarno na białym razem z ceną produktu.

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.