Ładuję...

Butelka miedziana hammer 950 ml - SATTVA

SKU
B5903794189188

Butelka miedziana Hammer 950 ml od SATTVA to idealne naczynie do przechowywania wody zgodnie z zasadami Ajurwedy. Wyprodukowana w Indiach, posiada certyfikat jakość. Unikalny sposób na zdrowe picie! #zakreconysloik

W magazynie
Udostępnij
Zaloguj się, aby otrzymać Zielone Monety za udostępnienie!
Butelka miedziana hammer 950 ml - SATTVA jest do kupienia w przyrostach co 1

Opis

OPIS
Miedziane naczynia już od starożytności wykorzystywano do przechowywania wody.
Zalecamy przechowywać wodę w miedzianym naczyniu przez minimum 8 godzin lub przez całą noc. Według Ajurwedy najlepiej pić 3 kubki takiej wody dziennie.

UWAGA
Miedź jest przewodnikiem ciepła, dlatego używaj miedzianych naczyń tylko do zimnej wody, aby uniknąć poparzenia. Nie używaj ich do picia innych napojów niż woda. Miedź jest pierwiastkiem, który łatwo się utlenia. W związku z tym procesem jej kolor może ulec zmianie. Naturalnym zjawiskiem jest również występowanie plam na miedzianej powierzchni. Przebarwienia wynikające z naturalnych właściwości miedzi nie mają negatywnego wpływu na wodę pitną znajdującą się w miedzianym naczyniu.

SPOSÓB CZYSZCZENIA I KONSERWACJI
Umyj miedziane naczynie letnią wodą z kroplą ekologicznego płynu do naczyń. Nie myj naczynia w zmywarce. Nie wystawiaj go na bezpośrednie działanie światła słonecznego. W celu uzyskania połysku miedzianej powierzchni, użyj kawałka cytryny i kropli octu lub pasty polerskiej do miedzi i wypoleruj powierzchnię naczynia.

Dodatkowe informacje

Więcej informacji
EAN5903794189188
Waga całkowita (kg)0.480000
ProducentSATTVA (kadzidła, kosmetyki)
Adres producentaBombay bazaar ashish hinduja. al.. krakowska 61a. 05-090 sękocin nowy
Typ diety / produkt

WegetariańskiLista produktów nie zawierających mięsa

Typ diety / produkt

WegańskiLista produktów nie zawierających składników pochodzenia zwierzęcego

Produkt

Bez glutenu (w składnikach)

Produkt

Bez cukruLista produktów nie zawierających cukru w SKŁADNIKACH (w składnikach)

Kraj pochodzenia składnikówIndie
Rozszerzony opis

Butelka miedziana Hammer 950 ml od SATTVA to nie tylko naczynie, ale również ekologiczna i zdrowa alternatywa dla zwykłych butelek. Wyprodukowana w Indiach przez renomowanego producenta kadzideł i kosmetyków, butelka posiada certyfikat potwierdzający jej wysoką jakość. Miedź, z której została wykonana, od wieków stosowana jest do przechowywania wody, a zgodnie z Ajurwedą picie wody z miedzianego naczynia ma zbawienny wpływ na zdrowie. Warto zauważyć, że miedź jest pierwiastkiem łatwo utleniającym się, co może wpłynąć na zmianę koloru naczynia, ale nie wpływa to negatywnie na wodę w środku. Butelkę można łatwo wyczyścić za pomocą ekologicznego płynu do naczyń i kawałka cytryny, co sprawia, że jest prosta w utrzymaniu czystości. Dzięki butelce miedzianej Hammer 950 ml od SATTVA możesz cieszyć się nie tylko smaczną i świeżą wodą, ale również dbać o środowisko i swoje zdrowie.

Opinie

Dostawa i zwroty

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.