Ładuję...

Deska do krojenia z tworzywa pla pomarańczowa - CHIC-MIC

SKU
B4260752954556

Deska do krojenia z tworzywa PLA Good Morning - CHIC-MIC, idealna alternatywa dla tradycyjnych plastikowych desek. Wyprodukowana z naturalnego polimeru pozyskanego z kukurydzy i trzciny cukrowej. Przyjazna dla środowiska, kompatybilna z zmywarką i kuchenką mikrofalową. Bez melaminy i BPA. Wymiary 23,5 x 14,5 cm. Niska cena. #zakreconysloik

W magazynie
Udostępnij
Zaloguj się, aby otrzymać Zielone Monety za udostępnienie!
Deska do krojenia z tworzywa pla pomarańczowa - CHIC-MIC jest do kupienia w przyrostach co 1

Opis

OPIS
- Tworzywo PLA to polimer pochodzenia naturalnego, który pozyskuje się z kukurydzy i trzciny cukrowej i jest to jeden z najpopularniejszych dziś bioplastików. Bioplastik stanowi idealną alternatywę dla tworzyw sztucznych
- Nadaje się do recyklingu i kompostowania przemysłowego. Nie zawiera melaminy i BPA
- Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej
- Wyprodukowano w sposób przyjazny dla klimatu
- Wymiary 23,5 x14,5 cm

Dodatkowe informacje

Więcej informacji
EAN4260752954556
Waga całkowita (kg)0.200000
ProducentCHIC-MIC (akcesoria kuchenne)
Adres producentaChic.mic gmbh pappelweg 8 61169 friedberg germany
Typ diety / produkt

WegetariańskiLista produktów nie zawierających mięsa

Typ diety / produkt

WegańskiLista produktów nie zawierających składników pochodzenia zwierzęcego

Produkt

Bez glutenu (w składnikach)

Produkt

Bez cukruLista produktów nie zawierających cukru w SKŁADNIKACH (w składnikach)

Rozszerzony opis

Prezentujemy Ci naszą nową, ekologiczną deskę do krojenia z tworzywa PLA Good Morning - CHIC-MIC. Ten produkt, dedykowany głównie do użytku w kuchni, jest perfekcyjnym połączeniem przyjaznych dla środowiska materiałów i praktycznego designu.

Tworzywo PLA, z którego wykonana jest nasza deska, jest polimerem pochodzenia naturalnego pozyskiwanym z kukurydzy i trzciny cukrowej. Jest to jedno z najpopularniejszych bioplastików obecnie dostępnych na rynku. Dzięki swoim właściwościom PLA stanowi idealną alternatywę dla tradycyjnych tworzyw sztucznych. Co więcej, nasza deska jest nadająca się do recyklingu i kompostowania przemysłowego, co sprawia, że jesteśmy w stanie ograniczyć negatywny wpływ na środowisko.

Ponadto, nasza deska nie zawiera melaminy i BPA, co gwarantuje, że jest bezpieczna w kontakcie z żywnością. Można ją myć w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej, co zapewnia dodatkową wygodę podczas przygotowywania posiłków.

Wielkość naszej deski (23,5 x 14,5 cm) sprawia, że jest doskonała zarówno do drobnych jak i większych prac kuchennych. Jej łagodne, minimalistyczne wzornictwo pasuje do każdego wnętrza, idealnie uzupełniając estetykę Twojej kuchni.

Nasza deska Good Morning - CHIC-MIC jest produkowana w Chinach przez renomowanego producenta akcesoriów kuchennych - CHIC-MIC. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami jakości, co potwierdza nasz certyfikat. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nabywasz produkt, który łączy wysoką jakość z dbałością o środowisko.

Oprócz wymienionych cech, nasza deska do krojenia posiada również specjalne cechy, dedykowane produkty żywnościowe. Możesz być pewien, że nasza deska jest bezglutenowa, pozbawiona cukru oraz odpowiednia dla wegetarian i wegan (dotyczy to produktów żywnościowych). Dbamy o różnorodne potrzeby naszych klientów.

Przyjdź do nas i przekonaj się sam, jak nasza deska do krojenia z tworzywa PLA Good Morning - CHIC-MIC może ułatwić codzienne zadania w kuchni, jednocześnie chroniąc środowisko naturalne. Dobrze zaczynać dzień z dobrym produktem!

Opinie

Dostawa i zwroty

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.