Ładuję...

Dzbanek miedziany hammer 1,95 l - SATTVA

SKU
B5903794183452

Dzbanek miedziany SATTVA to nie tylko eleganckie akcesorium kuchenne, ale także zdrowy wybór! Zgodnie z Ajurwedą, przechowywanie wody w miedzi przez noc ma pozytywny wpływ na zdrowie. Wyprodukowany w Indiach, idealny do picia zimnej wody. Polerowanie cytryną i octem utrzyma go w idealnym stanie! #zakreconysloik

W magazynie
Udostępnij
Zaloguj się, aby otrzymać Zielone Monety za udostępnienie!
Dzbanek miedziany hammer 1,95 l - SATTVA jest do kupienia w przyrostach co 1

Opis

OPIS
Miedziane naczynia już od starożytności wykorzystywano do przechowywania wody.
Zalecamy przechowywać wodę w miedzianym naczyniu przez minimum 8 godzin lub przez całą noc. Według Ajurwedy najlepiej pić 3 kubki takiej wody dziennie.

UWAGA:
Miedź jest przewodnikiem ciepła, dlatego używaj miedzianych naczyń tylko do zimnej wody, aby uniknąć poparzenia. Nie używaj ich do picia innych napojów niż woda. Miedź jest pierwiastkiem, który łatwo się utlenia. W związku z tym procesem jej kolor może ulec zmianie. Naturalnym zjawiskiem jest również występowanie plam na miedzianej powierzchni. Przebarwienia wynikające z naturalnych właściwości miedzi nie mają negatywnego wpływu na wodę pitną znajdującą się w miedzianym naczyniu.

SPOSÓB CZYSZCZENIA I KONSERWACJI:
Umyj miedziane naczynie letnią wodą z kroplą ekologicznego płynu do naczyń. Nie myj naczynia w zmywarce. Nie wystawiaj go na bezpośrednie działanie światła słonecznego. W celu uzyskania połysku miedzianej powierzchni, użyj kawałka cytryny i kropli octu lub pasty polerskiej do miedzi i wypoleruj powierzchnię naczynia.Dodatkowe informacje

Więcej informacji
EAN5903794183452
Waga całkowita (kg)0.800000
ProducentSATTVA (kadzidła, kosmetyki)
Adres producentaBombay bazaar ashish hinduja. al.. krakowska 61a. 05-090 sękocin nowy
Typ diety / produkt

WegetariańskiLista produktów nie zawierających mięsa

Typ diety / produkt

WegańskiLista produktów nie zawierających składników pochodzenia zwierzęcego

Produkt

Bez glutenu (w składnikach)

Produkt

Bez cukruLista produktów nie zawierających cukru w SKŁADNIKACH (w składnikach)

Kraj pochodzenia składnikówIndie
Rozszerzony opis

Dzbanek miedziany hammer 1,95 l marki SATTVA to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają ekologicznego sposobu na przechowywanie wody. Wyprodukowany w Indiach, ten dzbanek wykonany z miedzi posiada certyfikat potwierdzający jego jakość. Zgodnie z zaleceniami Ajurwedy, picie wody przechowywanej w miedzianym dzbanku może przynieść wiele korzyści dla zdrowia. Pamiętaj jednak, że miedź jest przewodnikiem ciepła, dlatego używaj tego naczynia tylko do wody, unikając innych napojów. Aby zachować jego blask, wystarczy delikatnie wyczyścić go kawałkiem cytryny i octem. Świadomie dbaj o swoje zdrowie i środowisko - sięgnij po Dzbanek miedziany hammer 1,95 l marki SATTVA.

Opinie

Dostawa i zwroty

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.