Ładuję...

Kubek miedziany diamond z pokrywką 350 ml - SATTVA

SKU
B5903794180130

Miedziany kubek SATTVA z pokrywką to idealny sposób na przechowywanie wody zgodnie z Ajurwedyjskimi zaleceniami. Wyprodukowany w Indiach, poleruj korzystając z cytryny i octu. Niskie naczynie, szeroko stosowane jest produktem dużo. #zakreconysloik

W magazynie
Udostępnij
Zaloguj się, aby otrzymać Zielone Monety za udostępnienie!
Kubek miedziany diamond z pokrywką 350 ml - SATTVA jest do kupienia w przyrostach co 1

Opis

OPIS
Miedziane naczynia już od starożytności wykorzystywano do przechowywania wody.
Zalecamy przechowywać wodę w miedzianym naczyniu przez minimum 8 godzin lub przez całą noc. Według Ajurwedy najlepiej pić 3 kubki takiej wody dziennie.

UWAGA
Miedź jest przewodnikiem ciepła, dlatego używaj miedzianych naczyń tylko do zimnej wody, aby uniknąć poparzenia. Nie używaj ich do picia innych napojów niż woda. Miedź jest pierwiastkiem, który łatwo się utlenia. W związku z tym procesem jej kolor może ulec zmianie. Naturalnym zjawiskiem jest również występowanie plam na miedzianej powierzchni. Przebarwienia wynikające z naturalnych właściwości miedzi nie mają negatywnego wpływu na wodę pitną znajdującą się w miedzianym naczyniu.

SPOSÓB CZYSZCZENIA I KONSERWACJI
Umyj miedziane naczynie letnią wodą z kroplą ekologicznego płynu do naczyń. Nie myj naczynia w zmywarce. Nie wystawiaj go na bezpośrednie działanie światła słonecznego. W celu uzyskania połysku miedzianej powierzchni, użyj kawałka cytryny i kropli octu lub pasty polerskiej do miedzi i wypoleruj powierzchnię naczynia.

Dodatkowe informacje

Więcej informacji
EAN5903794180130
Waga całkowita (kg)0.230000
ProducentSATTVA (kadzidła, kosmetyki)
Adres producentaBombay bazaar ashish hinduja. al.. krakowska 61a. 05-090 sękocin nowy
Typ diety / produkt

WegetariańskiLista produktów nie zawierających mięsa

Typ diety / produkt

WegańskiLista produktów nie zawierających składników pochodzenia zwierzęcego

Produkt

Bez glutenu (w składnikach)

Produkt

Bez cukruLista produktów nie zawierających cukru w SKŁADNIKACH (w składnikach)

Kraj pochodzenia składnikówIndie
Rozszerzony opis

Kubek miedziany diamond z pokrywką 350 ml to nie tylko niezbędne akcesorium do przechowywania wody, ale również element związany z tradycją i zdrowym stylem życia. Wyprodukowany w Indiach przez renomowanego producenta SATTVA, posiada certyfikat jakości. Miedź od wieków uważana jest za pierwiastek o wielu pozytywnych właściwościach zdrowotnych. Zalecane jest przechowywanie wody w miedzianym naczyniu przez minimum 8 godzin, a według Ajurwedy najlepiej spożywać 3 kubki takiej wody dziennie. Produkt ten nie tylko wygląda elegancko, ale również jest ekologiczny, ponieważ nie powoduje powstawania odpadów. Dbając o jego konserwację, zapewniamy sobie długotrwałe korzystanie z jego dobrodziejstw. Dzięki swojej uniwersalności, może być również doskonałym prezentem dla osób ceniących sobie zdrowy tryb życia i estetykę. Przekonaj się o zaletach picia wody z miedzianego kubka!

Opinie

Dostawa i zwroty

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.