Ładuję...

Kubek miedziany plain z pokrywką 350 ml - SATTVA

SKU
B5903794180123

Kubek miedziany plain 350 ml od marki SATTVA, wyprodukowany w Indiach. Zalecany przez Ajurwedę do przechowywania wody. Niezastąpiony w codziennym picu. #zakreconysloik

W magazynie
Udostępnij
Zaloguj się, aby otrzymać Zielone Monety za udostępnienie!
Kubek miedziany plain z pokrywką 350 ml - SATTVA jest do kupienia w przyrostach co 1

Opis

OPIS
Miedziane naczynia już od starożytności wykorzystywano do przechowywania wody.
Zalecamy przechowywać wodę w miedzianym naczyniu przez minimum 8 godzin lub przez całą noc. Według Ajurwedy najlepiej pić 3 kubki takiej wody dziennie.

UWAGA
Miedź jest przewodnikiem ciepła, dlatego używaj miedzianych naczyń tylko do zimnej wody, aby uniknąć poparzenia. Nie używaj ich do picia innych napojów niż woda. Miedź jest pierwiastkiem, który łatwo się utlenia. W związku z tym procesem jej kolor może ulec zmianie. Naturalnym zjawiskiem jest również występowanie plam na miedzianej powierzchni. Przebarwienia wynikające z naturalnych właściwości miedzi nie mają negatywnego wpływu na wodę pitną znajdującą się w miedzianym naczyniu.

SPOSÓB CZYSZCZENIA I KONSERWACJI
Umyj miedziane naczynie letnią wodą z kroplą ekologicznego płynu do naczyń. Nie myj naczynia w zmywarce. Nie wystawiaj go na bezpośrednie działanie światła słonecznego. W celu uzyskania połysku miedzianej powierzchni, użyj kawałka cytryny i kropli octu lub pasty polerskiej do miedzi i wypoleruj powierzchnię naczynia.

Dodatkowe informacje

Więcej informacji
EAN5903794180123
Waga całkowita (kg)0.230000
ProducentSATTVA (kadzidła, kosmetyki)
Adres producentaBombay bazaar ashish hinduja. al.. krakowska 61a. 05-090 sękocin nowy
Typ diety / produkt

WegetariańskiLista produktów nie zawierających mięsa

Typ diety / produkt

WegańskiLista produktów nie zawierających składników pochodzenia zwierzęcego

Produkt

Bez glutenu (w składnikach)

Produkt

Bez cukruLista produktów nie zawierających cukru w SKŁADNIKACH (w składnikach)

Kraj pochodzenia składnikówIndie
Rozszerzony opis

Kubek miedziany plain z pokrywką 350 ml od SATTVA to ekologiczny produkt, który pozwoli Ci cieszyć się wodą oczyszczoną w tradycyjny sposób. Wyprodukowany w Indiach przez firmę SATTVA, ten klasyczny kubek miedziany ma wiele korzyści zdrowotnych. Zgodnie z Ajurwedą, picie wody przechowywanej w naczyniach miedzianych może przynieść wiele korzyści dla organizmu. Dbaj o swoje zdrowie i korzystaj z naturalnych właściwości miedzi poprzez picie wody z tego kubka od SATTVA. Pamiętaj, aby unikać picia innych płynów niż woda i regularnie czyścić naczynie zgodnie z instrukcjami producenta. Daj swojemu ciału najlepsze, wybierając kubek miedziany od SATTVA!

Opinie

Dostawa i zwroty

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.