Ładuję...

Kubek miedziany stripe z pokrywką 350 ml - SATTVA

SKU
B5903794180215

Miedziane naczynie SATTVA z pokrywką, 350 ml, produkowane w Indiach, zgodnie z Ajurwedą. Zalecane do przechowywania wody. Łatwe w pielęgnacji i konserwacji. #zakreconysloik

W magazynie
Udostępnij
Zaloguj się, aby otrzymać Zielone Monety za udostępnienie!
Kubek miedziany stripe z pokrywką 350 ml - SATTVA jest do kupienia w przyrostach co 1

Opis

OPIS
Miedziane naczynia już od starożytności wykorzystywano do przechowywania wody.
Zalecamy przechowywać wodę w miedzianym naczyniu przez minimum 8 godzin lub przez całą noc. Według Ajurwedy najlepiej pić 3 kubki takiej wody dziennie.

UWAGA
Miedź jest przewodnikiem ciepła, dlatego używaj miedzianych naczyń tylko do zimnej wody, aby uniknąć poparzenia. Nie używaj ich do picia innych napojów niż woda. Miedź jest pierwiastkiem, który łatwo się utlenia. W związku z tym procesem jej kolor może ulec zmianie. Naturalnym zjawiskiem jest również występowanie plam na miedzianej powierzchni. Przebarwienia wynikające z naturalnych właściwości miedzi nie mają negatywnego wpływu na wodę pitną znajdującą się w miedzianym naczyniu.

SPOSÓB CZYSZCZENIA I KONSERWACJI
Umyj miedziane naczynie letnią wodą z kroplą ekologicznego płynu do naczyń. Nie myj naczynia w zmywarce. Nie wystawiaj go na bezpośrednie działanie światła słonecznego. W celu uzyskania połysku miedzianej powierzchni, użyj kawałka cytryny i kropli octu lub pasty polerskiej do miedzi i wypoleruj powierzchnię naczynia.

Dodatkowe informacje

Więcej informacji
EAN5903794180215
Waga całkowita (kg)0.230000
ProducentSATTVA (kadzidła, kosmetyki)
Adres producentaBombay bazaar ashish hinduja. al.. krakowska 61a. 05-090 sękocin nowy
Typ diety / produkt

WegetariańskiLista produktów nie zawierających mięsa

Typ diety / produkt

WegańskiLista produktów nie zawierających składników pochodzenia zwierzęcego

Produkt

Bez glutenu (w składnikach)

Produkt

Bez cukruLista produktów nie zawierających cukru w SKŁADNIKACH (w składnikach)

Kraj pochodzenia składnikówIndie
Rozszerzony opis

Kubek miedziany stripe z pokrywką 350 ml marki SATTVA to idealny wybór dla każdego, kto pragnie cieszyć się korzyściami płynącymi z picia wody przechowywanej w miedzianych naczyniach. Wyprodukowany w Indiach z dbałością o jakość, ten ekologiczny produkt ma certyfikat potwierdzający jego autentyczność. Zgodnie z filozofią Ajurwedy, picie wody z miedzianego kubka pomaga utrzymać równowagę organizmu. Naczynie należy stosować wyłącznie do zimnej wody, aby uniknąć poparzenia, a proces naturalnego utleniania miedzi wpływa na zdrowe właściwości wody. Konserwacja jest prosta - wystarczy umyć letnią wodą z dodatkiem płynu do naczyń. Pozwól sobie na dobroczynne działanie miedzi i zaopatrz się w Kubek miedziany stripe SATTVA już dziś!

Opinie

Dostawa i zwroty

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.