Ładuję...

Bidon ze słomką dla dzieci z tworzywa pla świat zwierząt 400 ml - CHIC-MIC

SKU
B4260595852811

Bidon ze słomką dla dzieci z tworzywa pla animal world 400 ml - CHIC-MIC. Wyprodukowany w Chinach przez CHIC-MIC, cenionego producenta akcesoriów kuchennych. Tworzywo PLA to bioplastik pochodzenia naturalnego, bez melaminy i BPA. Idealny do zimnych i ciepłych napojów do temperatury 70°C, nadaje się do przechowywania w lodówce. Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej (bez pokrywki). Produkt wielokrotnego użytku. Dostępny w atrakcyjnej cenie. #zakreconysloik

W magazynie
Udostępnij
Zaloguj się, aby otrzymać Zielone Monety za udostępnienie!
Bidon ze słomką dla dzieci z tworzywa pla świat zwierząt 400 ml - CHIC-MIC jest do kupienia w przyrostach co 1

Opis

OPIS
- Tworzywo PLA to polimer pochodzenia naturalnego, który pozyskuje się z kukurydzy i trzciny cukrowej i jest to jeden z najpopularniejszych dziś bioplastików
- Bioplastik stanowi idealną alternatywę dla tworzyw sztucznych
- Idealne do zimnych i ciepłych napojów do temperatury 70 °C i nadają się do przechowywania w lodówce
- Pojemność 400 ml
- Nadaje się do recyklingu i kompostowania przemysłowego
- Nie zawiera melaminy i BPA
- Można myć w zmywarce oraz używać w kuchence mikrofalowej (z wyjątkiem pokrywki)
- Produkt wielokrotnego użytku

Dodatkowe informacje

Więcej informacji
EAN4260595852811
Waga całkowita (kg)0.290000
ProducentCHIC-MIC (akcesoria kuchenne)
Adres producentaChic.mic gmbh pappelweg 8 61169 friedberg germany
Typ diety / produkt

WegetariańskiLista produktów nie zawierających mięsa

Typ diety / produkt

WegańskiLista produktów nie zawierających składników pochodzenia zwierzęcego

Produkt

Bez glutenu (w składnikach)

Produkt

Bez cukruLista produktów nie zawierających cukru w SKŁADNIKACH (w składnikach)

Rozszerzony opis

Bidon ze słomką dla dzieci z tworzywa PLA Animal World 400 ml to ekologiczny i praktyczny produkt marki CHIC-MIC. Wyprodukowany w Chinach, ten bidon jest idealny dla dzieci, które chcą pić herbatkę, wodę lub sok w podróży.

Główną zaletą tego bidonu jest materiał, z którego jest wykonany. Tworzywo PLA to polimer pochodzenia naturalnego, pozyskiwany z kukurydzy i trzciny cukrowej, który stał się jednym z najpopularniejszych bioplastików. Jest to idealna alternatywa dla sztucznych tworzyw, ponieważ jest przyjazny dla środowiska i łatwo poddaje się recyklingowi i kompostowaniu przemysłowemu.

Bidon został zaprojektowany do użytku zarówno z zimnymi, jak i ciepłymi napojami do temperatury 70 °C, co czyni go odpowiednim do przechowywania w lodówce. Bezpieczny dla zdrowia dzieci, bidon nie zawiera melaminy i BPA, które mogą być szkodliwe dla organizmu. Może być myty w zmywarce oraz używany w kuchence mikrofalowej (z wyjątkiem pokrywki).

Bidon Animal World ma pojemność 400 ml, co sprawia, że jest idealny na podróże i nie zajmuje dużo miejsca w plecaku czy torbie podróżnej. Dzieci pokochają również kolorowe wzory ze zwierzętami, które zdobią bidon.

Dodatkowo, ten bidon spełnia wymogi stawiane produktom żywnościowym. Jest bezglutenowy, co jest szczególnie istotne dla dzieci z nietolerancją glutenu. Nie zawiera również dodanego cukru, co jest korzystne dla małych dzieci, które nie powinny spożywać nadmiaru cukru.

Bidon ze słomką dla dzieci z tworzywa PLA Animal World 400 ml to praktyczne i ekologiczne rozwiązanie dla rodziców, którzy szukają bezpiecznego i trwałego produktu dla swoich dzieci. Dzięki swoim zaletom, bidon ten jest nie tylko wygodny w użytkowaniu, ale także dba o środowisko naturalne.

Opinie

Dostawa i zwroty

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.