Ładuję...

Płyn do prania hipoalergiczny (koncentrat) 1 l (25 prań) - BIO-D

SKU
B5034938100056

Płyn do prania Bio-D to hipoalergiczny koncentrat, idealny dla osób ze skórą wrażliwą i skłonnością do alergii. Bez substancji petrochemicznych i fosforanów, nadaje się do prania delikatnych tkanin, łatwo ulega biodegradacji. Certyfikowany środek czystości produkowany w Wielkiej Brytanii. #zakreconysloik

W magazynie
Udostępnij
Zaloguj się, aby otrzymać Zielone Monety za udostępnienie!
Płyn do prania hipoalergiczny (koncentrat) 1 l (25 prań) - BIO-D jest do kupienia w przyrostach co 1

Opis

SKŁADNIKI
5-15%: Potassium Cocoate, Nonionic Surfactant. Below 5%: Anionic Surfactant, Sodium Citrate, Amphoteric Surfactant, Citric Acid.
Zawiera lauryloglukozyd, alkohol C12-C14, etoksylowany, siarczan, sole sodowe <2,5 EO.

OPIS
Płyn do prania Bio-D jest uniwersalny - można w nim prać różne tkaniny,
Przeznaczony do prania w pralkach automatycznych oraz do prania ręcznego, do prania w ciepłej i zimnej wodzie. Płyn do prania Bio-D jest bezzapachowy, jest hipoalergiczny, nie zawiera substancji petrochemicznych, fosforanów, syntetycznych substancji zapachowych, konserwantów, nie zawiera enzymów - jest niebiologiczny, dzięki temu jest odpowiedni dla osób o wrażliwej skórze oraz dla osób ze skłonnością do alergii, może być używany także do prania ubrań dziecięcych i niemowlęcych.
Płyn jest bezpieczny dla szamb, bardzo szybko ulega biodegradacji, opakowanie płynu Bio-D nadaje się do całkowitego recyklingu.
Idealnie nadaje się do prania cienkich i delikatnych tkanin takich jak jedwab, kaszmir i wełna, nie zawiera wybielaczy optycznych, wystarczy na 25 prań.

SPOSÓB UŻYCIA
Należy zawsze przestrzegać informacji producenta odzieży. Wlać płyn do odpowiedniej przegródki pralki lub kuli do prania.
Zależnie od twardości wody oraz stopnia zabrudzenia ubrań, na jeden cykl prania należy wlać:
miękka woda:
normalne zabrudzenia: 40 ml, mocne zabrudzenia: 50 ml, pranie ręczne: 30 ml
normalna woda:
normalne zabrudzenia: 50 ml, mocne zabrudzenia: 60 ml, pranie ręczne: 30 ml
twarda woda:
normalne zabrudzenia: 60 ml, mocne zabrudzenia: 80 ml, pranie ręczne: 40 ml

1 łyżka stołowa = 15 ml

UWAGI
Działa drażniąco na skórę. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować rękawice ochronne/ odzież ochronną/ ochronę oczu/ ochronę twarzy.
W przypadku kontaktu ze skórą: Umyć dużą ilością wody.
W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z Ośrodkiem Zatruć/ lekarzem.
Zawartość/ pojemnik usuwać do zbiorników do segregacji odpadów obecnych w swojej gminie.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Przechowywać opakowania szczelnie zamknięte, z dala od środków spożywczych. Unikać źródeł ciepła, promieniowania i elektrostatyki.

Dodatkowe informacje

Więcej informacji
EAN5034938100056
Waga całkowita (kg)1.100000
ProducentBIO-D (środki czystości)
Adres producentaThe bio-d company ltd   unit 10. marfleet technology park. hedon rd. hull hu9 5lw. wielka brytania
Typ diety / produkt

WegetariańskiLista produktów nie zawierających mięsa

Typ diety / produkt

WegańskiLista produktów nie zawierających składników pochodzenia zwierzęcego

Produkt

Bez glutenu (w składnikach)

Produkt

Bez cukruLista produktów nie zawierających cukru w SKŁADNIKACH (w składnikach)

Gwarantowany termin przydatności (dni)120
Rozszerzony opis

Płyn do prania niebiologiczny (koncentrat) 1 l (25 prań) marki BIO-D to ekologiczny produkt, który doskonale nadaje się do prania różnych tkanin. Jest hipoalergiczny, nie zawiera substancji petrochemicznych i konserwantów, dzięki czemu jest odpowiedni dla osób o wrażliwej skórze. Może być używany do prania ubrań dziecięcych i niemowlęcych. Płyn jest biodegradowalny, co sprawia, że jest przyjazny dla środowiska. Jest bezpieczny dla szamb i nadaje się do recyklingu. Produkt nie zawiera enzymów, wybielaczy optycznych ani syntetycznych substancji zapachowych. Doskonale sprawdzi się do prania delikatnych tkanin, takich jak jedwab czy kaszmir. Wystarczy na 25 prań, a dzięki swojej skuteczności i neutralnemu zapachowi z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Opinie

Dostawa i zwroty

Co to jest? Zaznacz "Zapamiętaj mnie", aby mieć dostęp do swojego koszyka na tym komputerze bez potrzeby logowania.